Nowości
Newsletter
Nowości, promocje, zmiany w rozkładzie jazdy wprost do Twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Nasi partnerzy
logo partnera logo partnera logo partnera Studio grafiki
Polityka prywatności
Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty Użytkownika, np. publiczny adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, itp. Dane te są zbierane automatycznie i służą do celów statystycznych.
Dane te nie są danymi osobowymi – podstawa prawna art. 6 ust.3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.02.101.926 ze zm.) i nie są przekazywane żadnym innym podmiotom.
Informujemy, że adres e-mail i dane osobowe podawane przez użytkowników w formularzu udostępnionym w niniejszym serwisie internetowym są używane do przesyłania odpowiedzi na złożone zapytania.
Nie odpowiadamy za politykę prywatności serwisów, od których prowadzą linki do naszej strony.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Newsletter
1. Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej (mailingów) od administratorów strony www.pksleczyca.pl.
2. Użytkownik może w każdej chwili wypisać się z naszej listy wysyłkowej. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w link rezygnacji, umieszczony w stopce każdego maila – w tym przypadku adres automatycznie zostanie usunięty z bazy.
3. Nie gromadzimy danych osobowych naszych użytkowników, a jedynie adresy e-mail, nie pozwalające na identyfikację użytkownika.
4. Mailingi są wysyłane automatycznie do wielu użytkowników naraz.
5. Korzystanie z newslettera jest bezpłatne.